top of page
  • Foto van schrijverPetra

INSPIRATIE ALFABET E - H

Inspiratie alfabet: E-F-G-H



de E van entree. Gezellig met bloemen, ballonnen of een zelf gemaakt bord. Wat ook een welkome ontvangst is voor de gasten een lekker glaasje bubbels bijvoorbeeld door de champagnedames 


de F van fotograaf en flowergirl. De een onmisbaar de ander cute. Een goede fotograaf is heel belangrijk. Een die de tijd voor jullie neemt en graag jullie wensen vast wil leggen. Kijk niet te ver  - vaak ben je met een professionele fotograaf uit jullie omgeving beter af als met een van ver (via internet). Een fotograaf uit jullie regio kent de omgeving en weet de mooiste fotospots.


de G van guirlandes, gastenboek en getuigen. Guirlandes of slingers maken het al snel heel feestelijk. Er is op dit gebied veel te koop maar zelf maken is natuurlijk super persoonlijk. Van gastenboek ideeën staat het internet/Pinterest echt bomvol. Neem niet een op een over maar geef er jullie eigen draai aan. 


de H van huwelijksreis / honeymoon. Een paar droomlocaties om van te kwijlen

Update: jullie kunnen de honeymoon ook bij Something Blue Travel boeken wij helpen met liefde met het vinden en reserveren van jullie droomreis


#bruiloftinspiratie #bruiloftabc

bottom of page